U nedjelju 5.1.2020. godine, na drugi krug predsjedničkih izbora, u općini Nedelišće će se paralelno održati izbori za vijeća mjesnih odbora u svim naseljima općine.

U prethodnom članku smo već objavili sve kandidate po svima naseljima (članak: http://nedelist.hr/u-opcini-nedelisce-izbori-mjesnih-odbora-5-1-2020-donosimo-kandidate-po-naseljima/  ).

Danas vam donosimo nazive listi i nositelje, tj. onaj sadržaj koji ćete vidjeti na glasačkim listićima u nedjelju. Napominjemo da svako naselje ima posebne glasačke listiće, gdje su samo one zbirne liste i nositelji koji su se kandidirali u tom naselju.

Izbori se održavaju u nedjelju od 7:00 do 19:00 sati. Ovdje nema preferencijalnog glasanja, pa se ne zaokružuju kandidati, već isključivo broj prije liste. U nastavku donosimo zbirne liste po svim naseljima općine.

 

ZBIRNE LISTE PO NASELJIMA:

ČREČAN 

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA 
NOSITELJ LISTE: NADA ŽERJAV

2.NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP),
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI (HNS)
NOSITELJ LISTE: ANĐELKA HORVAT

 

DUNJKOVEC

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA
NOSITELJ LISTE: IVAN GANZER

2. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA
NOSITELJ LISTE: DALIBOR FRIŠČIĆ

3. NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP),
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU),
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA (LABURISTI)
NOSITELJ LISTE: ANĐELKO KRALJIĆ

 

GORNJI HRAŠĆAN 

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA
NOSITELJ LISTE: IVAN HORVAT

2. NAZIV LISTE: HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI (HNS)
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)
NOSITELJ LISTE: DARKO VIZINGER

 

GORNJI KURŠANEC

1.NAZIV LISTE: HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI (HNS)
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)
NOSITELJ LISTE: TOMICA KOVAČ

2. NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
NOSITELJ LISTE: IGOR VUGRINEC

 

MACINEC

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)
NOSITELJ LISTE: IVAN KRIŠTOFIĆ

2. NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
NOSITELJ LISTE: MAGDALENA ŠPICAR MARCIUŠ

 

NEDELIŠĆE

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA (HDS)
NOSITELJ LISTE: mr.sc. FRANJO CIMERMAN

2. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
NOSITELJ LISTE: IVAN KLEKAR

3. NAZIV LISTE: HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)
NOSITELJ LISTE: ZLATKO MARCIUŠ

4. NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP),
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI (HNS),
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA (LABURISTI)
NOSITELJ LISTE: HRVOJE KOLMAN

 

PARAG 

1. NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI (HNS)
NOSITELJ LISTE: RADOVAN BALOG

 

PRETETINEC

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA
NOSITELJ LISTE: KSENIJA BUJAN

2. NAZIV LISTE: HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA
MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ
NOSITELJ LISTE: DIJANA POSEDI

3. NAZIV LISTE: KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
NOSITELJ LISTE: DRAGAN PODVEZANEC

 

PUŠĆINE

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA
NOSITELJ LISTE: SILVIO LETINA

2. NAZIV LISTE: HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI (HNS)
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)
NOSITELJ LISTE: JOSIP PUKLAVEC

3. NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
NOSITELJ LISTE: ZORAN DRAGUTIN MARCIUŠ

 

SLAKOVEC

1. NAZIV LISTE: KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
NOSITELJ LISTE: DUBRAVKO HEĐA

2. NAZIV LISTE: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)
NOSITELJ LISTE: MLADEN NOVAK

 

TRNOVEC 

1. NAZIV LISTE: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA
NOSITELJ LISTE: KREŠIMIR LOGOŽAR

2. NAZIV LISTE: HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)
NOSITELJ LISTE: DARKO LESINGER

 

********************

Link na kompletne kandidacijske liste: http://nedelist.hr/u-opcini-nedelisce-izbori-mjesnih-odbora-5-1-2020-donosimo-kandidate-po-naseljima/

(ilustracija naslovnice: Općina Nedelišće)

Povratak na naslovnicu…