U nedjelju 24. 3. 2024. u zagrebačkom centru LUČKO, održan je peti ”Trešnjić kup” u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici – osnovni program, na kojem je nastupilo više od 300 natjecatelja, a među njima i male gimnastičarke Gimnastičkog kluba ”Nedelišće”, koje su zabilježile odlične nastupe ostvarivši vrlo dobre rezultate u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji.

Tako je u Kategoriji 6 ekipa u sastavu: Vita Špoljarić Korunić, Mila Maček, Ana Marija Tkalec i Erika Ščerbić osvojila ukupno 2. mjesto i srebrnu medalju, dok su i pojedinačno osvojene dvije medalje i to: Vita Špoljarić Korunić 2. mjesto i srebrnu medalju, Mila Maček 3. mjesto i brončanu medalju, a Ana Marija Tkalec ostvarila je plasman na 5. mjesto, te Erika Ščerbić na 7. mjesto.

U Kategoriji 4 ekipa u sastavu Vita Srnec, Nora Žnidarić, Emeri Regina Obase, Sara Novak i Nera Frančić osvojila je ukupno 2. mjesto i srebrnu medalju .

U Kategoriji 7 svoj prvi nastup na natjecanjima, a nakon samo nekoliko mjeseci treninga, zabilježila je Žana Jambrošić koja je između 62 natjecateljice zauzela sasvim solidno 35. mjesto.

“Velike čestitke upućujemo trenerima Ričardu Crnjcu, Sabini Hegeduš i Gabrijeli Gudelj, a posebno i trenerici Vesni Stare Crnjac na njezinoj stručnoj i savjetodavnoj pomoći prilikom pripremanja vježbi za naše male gimnastičarke. Još jednom velike čestitke svima i puno uspjeha malim gimnastičarkama na idućim natjecanjima, te daljnjem građenju njihovih gimnastičkih karijera.” – poručuju iz GK Nedelišće. (gkn)