Nogometni klub Nedelišće objavio da prekida suradnju sa dosadašnjim trenerom seniorske ekipe. Objavu prenosimo u cijelosti:

“Luka Murk više nije trener seniorske momčadi NK Nedelišće. U 14 utakmica pod njegovim vodstvom osvojeno je 14 bodova (4 pobjede, 2 neriješena ishoda, 8 poraza) s gol-razlikom 20:24. Mandat u Nedelišću započeo je odlično s 4 utakmice u nizu bez poraza, nakon čega je uslijedila serija slabijih rezultata.

Usprkos profesionalnom pristupu i kvalitetnom radu rezultati su izostali, a razlozi se mogu tražiti u tankom igračkom kadru, kartonima, ozljedama… Pamtit ćemo samo lijepe trenutke, posebno pobjede u derbijima protiv Međimurca i BSK-a, ostvarene u zadnjim minutama. Hvala na svemu i sretno u nastavku trenerske karijere!” – podučuju iz NK Nedelišća. (Izvor: NK Nedelišće)