Ovog vikenda odigrane su utakmice na domaćem terenu s izravnim konkurentima za prvo mjesto, Ivancom. Naše cure iz prve ekipe počele su uvjerljivim vodstvom 2:0. No, Ivanec sve to nadoknađuje te izjednačuje za 2:2. Vrlo napeti peti set za naše odbojkašice završava pobjedom 3:2 (19:17). Nakon dva i pol sata igre te čak, podrškom prvih ekipa OKM Centrometal i MOK Rijeka, zadržavamo niz pobjeda i prvo mjesto na tablici.

U isto vrijeme na drugom terenu, utakmicu su igrale OK Nedelišće Elting II protiv ŽOK Ivanec III. Ova utakmica je također bila jako uzbudljiva gdje su, nažalost, naše cure izgubile rezultatom 2:3, ali su svejedno zadržale vodeću poziciju.

Hvala svim navijačima na predivnoj podršci!

Drugi tjedan nastavljamo sa sezonom, te gostujemo u Lepoglavi gdje se nadamo nastavku pobjeda!